Aktualności

Zapraszamy na Balaton od 25 czerwca

Od jutra, tj. 25 czerwca zapraszamy do wypożyczalni sprzętu pływającego na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton". Otwarte zostaje także kąpielisko, oczywiście w reżimie sanitarnym w związku z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju.

Świętojański Bieg dla Najmłodszych na Balatonie

Będzie to czwarta edycja tej wyjątkowej imprezy. Mowa o Wodzisławskiej Nocy Świętojańskiej, która odbędzie się w piątek, 25 czerwca na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton". Tradycyjnie odbędzie się także Świętojański Bieg dla Najmłodszych.

"Cykl Sobotnich Wycieczek" od 26 czerwca

W pierwszą sobotę wakacji rozpocznie się coroczny Cykl Sobotnich Wycieczek, realizowany w ramach programu profilaktycznego kierowanego do mieszkańców Miasta Wodzisławia Śląskiego z uwzględnieniem praktycznych działań w zakresie promowania zdrowego stylu życia bez nałogów. Tradycyjnie startujemy wyjazdem w Jurę Krakowsko-Częstochowską: Ojców.

MITKO Puchar Polski BMX Racing 2021 [GALERIA]

Poza rywalizacją w ramach MITKO Mistrzostw Polski i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży BMX Racing w jeździe indywidualnej na czas w niedzielę, 30 maja w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" odbyły się także zmagania 3. edycji Pucharu Polski.