Aktualności

Plenerowe Kino Letnie na Trzech Wzgórzach

Plenerowe Kino Letnie wraca do Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”. W piątek, 6 sierpnia tradycyjnie zostaną wyświetlone dwa filmy. Początek o 21:00 w amfiteatrze. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

3. Otwarte Mistrzostwa Wodzisławia Śląskiego w Bule

Gracie w bule lub może chcecie spróbować swoich sił w tej tradycyjnej francuskiej grze towarzyskiej z elementami zręcznościowymi? Zapraszamy do Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” w sobotę, 31 lipca, gdzie rozegramy 3. Otwarte Mistrzostwa Wodzisławia Śląskiego w Bule.

Utrudnienia w ruchu

Informujemy, że w sobotę, 3 lipca 2021 r. w godzinach 22:00-23:00 ulicą Mieszka w Wodzisławiu Śląskim przebiegną uczestnicy ERIGO VII Nocnego Biegu z Gwiazdami.

Rozegrano zawody wędkarskie na Balatonie [GALERIA]

W pierwszą sobotę tegorocznych wakacji w ramach trwającego Festiwalu Górnej Odry zorganizowaliśmy Amatorskie Zawody Wędkarskie o Puchar Krainy Górnej Odry. Uczestnicy oczywiście rywalizowali na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton".

Akcja Lato 2021

Początek wakacji i lato w pełni! Zapraszamy więc na miejskie obiekty. Poniżej przedstawiamy sportowy program tegorocznej Akcji Lato.