Aktualności

Dzień dziecka na sportowo

W czwartek 1 czerwca, na miejskim Stadionie Aleja przy ul. Bogumińskiej 8 spotkaliśmy się wspólnie, aby świętować Międzynarodowy Dzień Dziecka. Dla najmłodszych wodzisławian w godzinach od 14:00 do 19:00 przygotowaliśmy wiele niespodzianek.

Odwołane zajęcia z aqua aerobiku

Informujemy, iż w najbliższą środę, 7 czerwca oraz czwartek (święto Bożego Ciała) na Krytej Pływalni Manta nie odbędą się zajęcia z aqua aerobiku.

Spędź czas w Parku Linowym

Z okazji jutrzejszego Międzynarodowego Dnia Dziecka zapraszamy do skorzystania z dostępnego w Rodzinnym Parku Rozrywki ''Trzy Wzgórza'' parku linowego w godz. 15:00 do 19:00.

Dzień Dziecka na sportowo

Już jutro, czyli 1 czerwca będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji zapraszamy na stadion ''Aleja'', gdzie na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji.

Biathlon Dla Każdego już za nami

W sobotę, 27 maja br. na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki ''Trzy Wzgórza'' odbyły się kolejne zawody z cyklu Biathlon dla Każdego w Wodzisławiu Śląskim.

Ważna informacja nt. jutrzejszego Pikniku Rodzinnego

W związku z organizacją Pikniku Rodzinnego z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego w sobotę, 27 maja br. nieczynna będzie wypożyczalnia sprzętu na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”. Ponadto na czas trwania wydarzenia ze względów bezpieczeństwa, prosimy o niekorzystanie ze ścieżek rowerowych we wspomnianej lokalizacji.