Aktualności

Utrudnienia w ruchu

Informujemy, że w sobotę, 3 lipca 2021 r. w godzinach 22:00-23:00 ulicą Mieszka w Wodzisławiu Śląskim przebiegną uczestnicy ERIGO VII Nocnego Biegu z Gwiazdami.

Rozegrano zawody wędkarskie na Balatonie [GALERIA]

W pierwszą sobotę tegorocznych wakacji w ramach trwającego Festiwalu Górnej Odry zorganizowaliśmy Amatorskie Zawody Wędkarskie o Puchar Krainy Górnej Odry. Uczestnicy oczywiście rywalizowali na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton".

Akcja Lato 2021

Początek wakacji i lato w pełni! Zapraszamy więc na miejskie obiekty. Poniżej przedstawiamy sportowy program tegorocznej Akcji Lato.

Zapraszamy na Balaton od 25 czerwca

Od jutra, tj. 25 czerwca zapraszamy do wypożyczalni sprzętu pływającego na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton". Otwarte zostaje także kąpielisko, oczywiście w reżimie sanitarnym w związku z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju.

Świętojański Bieg dla Najmłodszych na Balatonie

Będzie to czwarta edycja tej wyjątkowej imprezy. Mowa o Wodzisławskiej Nocy Świętojańskiej, która odbędzie się w piątek, 25 czerwca na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton". Tradycyjnie odbędzie się także Świętojański Bieg dla Najmłodszych.