Aktualności

12. Błękitna Wstęga Balatonu przełożona

Dziś Minister Zdrowia na konferencji prasowej poinformował o przedłużeniu aktualnych obostrzeń sanitarnych do 18 kwietnia. Co za tym idzie, zmuszeni jesteśmy przełożyć 12. Błękitną Wstęgę Balatonu, zaplanowaną na najbliższą niedzielę, na 26 września 2021 roku.

Zawody MTB XC Wodzisław Śląski 2021

Na 22 maja 2021 r. (sobota) przeniesione zostały zawody w kolarstwie górskim. Rywalizacja MTB XC odbędzie się na trasach malowniczego Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" w Wodzisławiu Śląskim. Trwają zapisy!

Zamknięcie obiektów sportowych

Od jutra w Polsce obowiązują nowe obostrzenia w związku z sytuacją epidemiczną. Zmianie ulega funkcjonowanie obiektów sportowych zarządzanych przez MOSiR "CENTRUM".

Deklaracja dostępności MOSiR "CENTRUM"

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM" w Wodzisławiu Śląskim zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej www.mosir.wodzislaw-slaski.pl.

Od 20.03 basen zamknięty

Od soboty, 20 marca, w całym kraju obowiązywać będą nowe zasady bezpieczeństwa w związku z trwającym stanem epidemicznym. Zgodnie z decyzją rządu do odwołania Kryta Pływalnia MANTA zostaje zamknięta.