Aktualności

Wodzisławskie kluby sportowe

Kluby w naszym mieście regularnie przekazują relacje ze swoich zmagań i zaproszenia do udziału w kolejnych turniejach, zawodach, maratonach czy warsztatach. Postanowiliśmy podsumować ostatnie wydarzenia o randze regionalnej i krajowej, w których - często z wielkimi sukcesami - brały udział osoby reprezentujące nasze miasto.

Spotkanie wędkarzy 1 grudnia

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby wędkować w 2023 roku na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" na spotkanie organizacyjne z dyrektorem MOSiR "CENTRUM".

Cykl Sobotnich Wycieczek 2022 dobiegł końca

Zakończyła się tegoroczna przygoda z górskimi wędrówkami, która trwała od soboty wakacji, tj. 14 maja. Program profilaktyczny był dofinansowany z budżetu Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego.

Pojedź na zimowisko z MOSiRem

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ''CENTRUM'' w Wodzisławiu Śląskim zaprasza dzieci i młodzież na sportowe zimowisko w Zawoi, które odbędzie się w dniach 21-28.01.2023r.

Aktywny senior na Trzech Wzgórzach

Już od jutra tj. 26 października rusza cykl bezpłatnych zajęć sportowych dla seniorów w naszym mieście, które będą się odbywać w każdą środę na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki ,,Trzy Wzgórza''.

Podsumowanie wodzisławskich klubów sportowych

Wodzisławskie kluby sportowe regularnie przekazują relacje ze swoich zmagań i zaproszenia do udziału w kolejnych turniejach, zawodach, maratonach czy warsztatach. Postanowiliśmy podsumować ostatnie wydarzenia o randze regionalnej i krajowej, w których - często z wielkimi sukcesami - brały udział osoby reprezentujące nasze miasto.