Aktualności

Balaton posprzątany

W minioną sobotę z okazji Dnia Ziemi wspólnie z mieszkańcami i wędkarzami posprzątaliśmy teren Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton".

Sprzedaż drewna

Ogłoszenie zasad gospodarowania drewnem pozyskanym z nieruchomości administrowanych przez MOSiR "CENTRUM".

Ogłoszenie przetargu - działalność handlowa

Prezydent Miasta Wodzisławia Śląskiego ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości gruntowej położonej przy ulicy Matuszczyka na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza“ w Wodzisławiu Śląskim w celu prowadzenia działalności handlowej.

Sprzątanie Balatonu z okazji Dnia Ziemi

22 kwietnia przypada największe na świecie święto ekologiczne obchodzone od 1970 roku, czyli Dzień Ziemi, którego celem jest promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię. (źródło: www.gdos.gov.pl)

Zawody MTB XC 22 maja

W związku z aktualnymi obostrzeniami sanitarnymi, które obowiązują do 18 kwietnia 2021 roku zmuszeni jesteśmy przenieść zawody MTB XC na sobotę, 22 maja 2021 roku.

12. Błękitna Wstęga Balatonu przełożona

Dziś Minister Zdrowia na konferencji prasowej poinformował o przedłużeniu aktualnych obostrzeń sanitarnych do 18 kwietnia. Co za tym idzie, zmuszeni jesteśmy przełożyć 12. Błękitną Wstęgę Balatonu, zaplanowaną na najbliższą niedzielę, na 26 września 2021 roku.