Aktualności

2. Otwarte Zawody w Biathlonowym Nordic Walking

To już druga edycja tego wydarzenia! Otwarte Zawody w Biathlonowym Nordic Walking odbędą się w sobotę, 3 września w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza". Udział może wziąć każdy, kto ukończył 18 rok życia.

Sauny na Mancie w remoncie

W związku z trwającym remontem, do odwołania nieczynne będą sauny oraz jacuzzi na Krytej pływalni Manta w Wodzisławiu Śląskim.

Koniec sezonu letniego na Balatonie

środek Rekreacyjny „Balaton” już wkrótce zostanie zmodernizowany. Prace na terenie obiektu ruszą już w poniedziałek, 29 sierpnia br. W związku z tym najbliższa niedziela, 28 sierpnia będzie ostatnim dniem funkcjonowania obiektu, w tym kąpieliska oraz wypożyczalni sprzętu pływającego w sezonie letnim 2022 przed przekazaniem placu budowy. Inwestycja ta jest możliwa dzięki 12,8 mln zł, jakie miasto pozyskało z Rządowego Funduszu Polski Ład. To 100 proc. kwoty, o którą wnioskował Wodzisław Śląski.

Przerwa technologiczna na Mancie

Informujemy, iż ze względu na planową przerwę technologiczną MANTA Kryta Pływalnia w Wodzisławiu Śląskim w dniach 1.08-15.08 br. będzie nieczynna.

Ruszyły zapisy na 3. Wodzisławski Duathlon

W dniu dzisiejszym wystartowały zapisy na 3. edycje wodzisławskiego duathlonu, który odbędzie się 17 września tego roku na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki ,,Trzy Wzgórza''. Więcej informacji wkrótce.

Najcielepsze Miejsce na Ziemi Reggae Festiwal 2022

To już 19. edycja największej imprezy muzycznej w naszym mieście. Reggae Festiwal odbędzie się za niespełna 2 tygodnie, dokładnie 22-23 lipca na Stadionie Miejskim przy Bogumińskiej 8 i na pewno po raz kolejny będzie Najcieplejszym Miejscem na Ziemi.