Aktualności

Wodzisław Śląski na Sportowo [Podsumowanie]

W ramach XIV Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ,,CENTRUM'' od 13 do 19 września zachęcał do aktywnego spędzenia czasu podczas wyjątkowych wydarzeń sportowych i rekreacyjnych. Celem imprezy było popularyzowanie sportu wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

3. Wodzisławski Duathlon już za nami

Trzecia edycja wydarzenia miała miejsce w sobotę, 17 września na terenie Rodzinnego parku Rozrywki ,,Trzy Wzgórza'' w Wodzisławiu Śląskim. Duathlon przyciągnął zarówno Wodzisławian jak również mieszkańców Katowic czy Wrocławia.

Nowy termin wyjazdu na Pilsko

Nowa data wyjazdu na Pilsko to 1 października 2022 r. parking MOSiR ,,CENTRUM'', godz. 7:30. Zapisy prowadzone będą elektronicznie 25.08 ok. godz 18:00, a osobiście od 26.08 w siedzibie MOSiR ,,CENTRUM'' pok 25. od 7:30.

Wodzisław Śląski na Sportowo

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu Dla Wszystkich Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ,,CENTRUM'' zaprasza do uczestnictwa w wydarzeniach sportowych i rekreacyjnych, których głównym celem jest zwiększenie aktywności fizycznej wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych w dniach 13-19 września br.