Aktualności

XII Wodzisławski Półmaraton już w listopadzie!

Już dziś zapraszamy amatorów biegania i kibiców do udziału w XII Wodzisławskim Półmaratonie o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego pamięci Zbyszka Marszałkowskiego oraz Wodzisławskim Minimaratonie, który odbędzie się 18 listopada 2018 r. na nowej trasie, biegnącej ulicami Wodzisławia Śląskiego.

Biathlon dla każdego

Kolejna edycja zawodów biathlonowych pn. Biathlon dla każdego przed nami! Spotykamy się w sobotę, 13 października, w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".

26. Bieg Gazety Wodzisławskiej

Moc sportowych emocji, rywalizacja fair play i wzmożony doping czeka nas już 28 września. Przed nami 26. Bieg Gazety Wodzisławskiej – Memoriał im. Leszka Kowalczyka. Po raz kolejny uczniowie oraz ci sportowcy, którzy pobiegną w kategorii open, zmierzą się z trasą wytyczoną na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”. Start zaplanowano na godzinę 11:00.

Rusza nauka pływania!

Za niespełna 2️ tygodnie rozpoczniemy nowy rok szkolny. Na Mancie ruszają zatem kolejne grupy uczące się bądź doskonalące pływanie.

Turniej FIFA18 już w sobotę!

"Nocny turniej esportowy w Wodzisławiu Śląskim! Niecodzienne wydarzenie postanowiły zorganizować dla młodych mieszkańców władze Wodzisławia Śląskiego wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji Centrum.