Aktualności

Szkolny Festiwal Sztafet na stadionie miejskim

Po przerwie na stadion miejski powróciła rywalizacja szkolna. Wczoraj uczniowie szkół podstawowych powiatu wodzisławskiego uczestniczyli w rejonowym Szkolnym Festiwalu Sztafet w ramach Szkolnego Związku Sportowego.

12. Błękitna Wstęga Balatonu [WYNIKI i GALERIA]

12. Błękitna Wstęga Balatonu za nami! W niedzielę, 26 września rozegrano zawody biegowe na ścieżkach Balatonu. Dzieci, młodzież i dorośli rywalizowali w swoich kategoriach wiekowych oraz na dystansach 5 i 10 km OPEN. Łącznie 255 osób! Wielkie brawa dla wszystkich, którzy podjęli to wyzwanie!

III Wodzisławski Dzień Fitness na stadionie [GALERIA]

Na stadionie miejskim w miniony piątek miało miejsce ciekawe wydarzenie, mianowicie III Wodzisławski Dzień Fitness! Impreza powróciła do Wodzisławia Śląskiego po przerwie i przyciągnęła miłośników zdrowego i sportowego stylu życia. Dodatkowo była to pierwsza edycja na świeżym powietrzu i wieczorową porą.

Koniec górskiej przygody!

W tym roku zakończyliśmy przygodę z górami, która trwała od pierwszej soboty wakacji, tj. 26 czerwca do 11 września. Cykl Sobotnich Wycieczek z MOSiR „CENTRUM” był dofinansowany z budżetu Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego.

III Wodzisławski Dzień Fitness - zgłoś udział!

Do Wodzisławia wraca Dzień Fitness! 3. edycja odbędzie się na stadionie miejskim bądź całorocznych kortach tenisowych GOLD przy ul. Bogumińskiej 8, w zależności od pogody. Szykujemy dla Was 4 bloki treningowe. W programie m.in. zajęcia z Ewą Hojką (FitActive Studio) i Tomkiem Majewskim (Fitvision). Znajdzie się też coś dla najmłodszych i tych nieco starszych.

Zajęcia stałe na Mancie

Od września zapraszamy na zajęcia stałe organizowane przez MOSiR "CENTRUM" na Krytej Pływalni MANTA.