Aktualności

Odwiedziny w Ostrawskim ZOO

W ubiegły piątek, 26 sierpnia w ramach Akcji Lato 2022 najmłodsi mieszkańcy miasta razem z rodzicami pojechali na wycieczkę do Ostrawskiego ZOO.

2. Otwarte Zawody w Biathlonowym Nordic Walking

To już druga edycja tego wydarzenia! Otwarte Zawody w Biathlonowym Nordic Walking odbędą się w sobotę, 3 września w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza". Udział może wziąć każdy, kto ukończył 18 rok życia.

Sauny na Mancie w remoncie

W związku z trwającym remontem, do odwołania nieczynne będą sauny oraz jacuzzi na Krytej pływalni Manta w Wodzisławiu Śląskim.

Koniec sezonu letniego na Balatonie

środek Rekreacyjny „Balaton” już wkrótce zostanie zmodernizowany. Prace na terenie obiektu ruszą już w poniedziałek, 29 sierpnia br. W związku z tym najbliższa niedziela, 28 sierpnia będzie ostatnim dniem funkcjonowania obiektu, w tym kąpieliska oraz wypożyczalni sprzętu pływającego w sezonie letnim 2022 przed przekazaniem placu budowy. Inwestycja ta jest możliwa dzięki 12,8 mln zł, jakie miasto pozyskało z Rządowego Funduszu Polski Ład. To 100 proc. kwoty, o którą wnioskował Wodzisław Śląski.

Przerwa technologiczna na Mancie

Informujemy, iż ze względu na planową przerwę technologiczną MANTA Kryta Pływalnia w Wodzisławiu Śląskim w dniach 1.08-15.08 br. będzie nieczynna.